sobota, 16. septembra 2017

Outfit / Modrý overal

Ahojte. ♥

Dnes Vám ukážem modrý overal, ktorý ste mohli vidieť v minulom new in článku, kde som Vám ukázala veci ktoré som si kúpila v Taliansku. :)

Tento overal je krásnej kráľovskej modrej farby a hlavne je skutočne pohodlný. Na leto je ako stvorený a vyšiel ma iba 8 €. :)

štvrtok, 14. septembra 2017

Italy / New in

Článok, na ktorý som sa najviac tešila je práve tu!
A to článok s novými vecami, ktoré som si kúpila v Taliansku. Aj napriek tomu, že som vôbec neplánovala niečo nakupovať, tak som toho kúpila až dosť ale som šťastná. Jediné čo mi je skutočne ľúto je, že tieto úžasné veci nestihnem tento rok dobre využiť. :)

Tak teda poďme na to. :)

utorok, 12. septembra 2017

Outfit

Ahojte. :) 

Ja viem, už strašne dlho na blogu nebola žiadna recenzia. No sľubujem, že keď sa 
všetko ustáli tak to rýchlo zmením. Zatiaľ Vám ale ukážem fotky, outfity  a všetko z Talianska. :) 

Kombináciu týchto dvoch nových kúskov ste už na blogu v jednom článku mohli vidieť, no tak som si tie kúsky obľúbila, že sa stali mojim obľúbeným pohodlným outfitom. :)

piatok, 8. septembra 2017

Photo diary / Taliansko - Lignano

Ahojte ♥.

Pri príprave tohoto článku ma zachvátil tak trochu smútok, pretože po návrate domov mám pocit že som sa vrátila do iného ročného obdobia aj napriek tomu, že podľa dátumu je stále leto (aj keď pre školákov už asi nie.), no mám pocit že je skôr už chladná jeseň aj keď ju mám naozaj rada, tak by som prijala ešte trochu tepla. Ale vráťme sa späť ku článku, dovolenkové články som rozdelila na viacej krát keďže sa mi podarilo nafotiť aj nejaké malé outfitové články, na blogu Vám ukážem aj veci ktoré som si kúpila a dokonca sme navštívili aj ZOO. :)

V dnešnom článku nájdete zhrnutie fotiek z celej našej dovolenky. :) 

Tak teda poďme na to. :)

streda, 6. septembra 2017

Wishlist / Bundy

Aj napriek tomu, že na blogu ostanem ešte dlhšiu dobu pri letných článkoch, tak dnes trošku odbočím a žiaľ prejdem na tému bundy. Jeseň mám skutočne rada aj napriek tomu, že už nie je tak teplo no ešte stále je vzduch iba na jemnú mikinu, kardigán, tenšiu bundu či nejaké sako. V dnešnom článku Vám ukážem pár búnd, ktoré sa mi páčia. :)

utorok, 5. septembra 2017

Random + New in / August

Pri pozeraní fotiek z mesiaca august som rozmýšľala či vôbec tento random urobiť, ale keďže je to už zvykom tohoto blogu tak aj tých pár fotiek sem pridám. :) 

O tom aký bol tento mesiac sa dočítate už nižšie v článku. :)

sobota, 2. septembra 2017

Avon / New in

Ahojte. ♥

V dnešnom článku Vám znova ukážem, čo som si objednala z Avonu. Presnejšie z katalógu číslo 12 a niečo v predstihu z katalógu 13 (ktorý začne až 6.9.). Myslím, že tento mesiac som to skutočne s nákupom prehnala, aj keď mám obrovskú radosť. :)