utorok 16. januára 2018

Yves Rocher / Vianočná edícia - Recenzia

Ahojte. ♥

V dnešnom poste nájdete recenziu na vianočnú edíciu značky Yves Rocher, nejaké produkty ste už mohli vidieť v článku ktorý vyšiel ešte skôr ako mi tento balík stihol prísť. No skutočne som v obchode neodolala a musela si niečo kúpiť, no Yves Rocher ma prekvapil balíkom a ja som sa potešila tomu, že neobsahoval ani jeden z tých produktov ktoré som si sama kúpila. Článok vychádza až dnes, takmer mesiac po Vianociach, lebo povedzme si pravdu kto skutočne spozná aká je kozmetika za týždeň ? Áno, už po pár použitiach vieme povedať aká je, no veľa krát sa mi stalo že až po dvoch týždňoch som zistila že mi niečo nesedí tak ako som si dovtedy myslela. Aj preto som sa s týmto článkom nesúrila hneď ako som dostala tento balík, tak snáď to pochopíte a užijete si túto recenziu. :)

streda 10. januára 2018

Balea - No Drama Lama / recenzia

Ahojte. ♥

Na blogu už dlhšie nebola žiadna recenzia a na túto sa chystám už dlhšiu dobu. Hneď ako do drogérii dorazila vianočná limitka No Drama Lama značky Balea, tak som vedela že niečo si určite kúpim. A tak som si v drogérii vybrala telové mlieko a balzam na pery. :)

nedeľa 7. januára 2018

Rok 2017 / Aký bol ?

Ahojte. ♥

Na tento článok sa skutočne chystám dlhšiu dobu, výber fotiek bol zložitý pretože za rok sa naozaj nazbiera veľmi veľa fotiek, ktoré sú výnimočné a zachycujú tie najkrajšie okamžiky v mojom živote. No nakoniec sa mi podarilo vybrať "zopár" fotiek, ktoré Vám ukážem v tomto článku, samozrejme s menším popisom toho aký bol pre mňa rok 2017. :) 

piatok 5. januára 2018

Notino.sk / New in

Ahojte. ♥

V dnešnom článku Vám ukážem produkty, ktoré som si za december objednala zo stránky notino.sk. Prvý balíček som objednávala, keď bol Black Friday a k nákupu značky Makeup Revolution za určitú sumu bol mystery bag, ktorý obsahoval taktiež nejaké produkty tejto značky. Druhý som objednávala pred Vianocami a potešila som samú seba. :)

Tak teda poďme na to. :)

utorok 2. januára 2018

Random / December

Dobré ránko. ♥

Chcem zaželať všetkým Šťastný Nový Rok, aby sa Vám splnilo všetko po čom túžite, najmä veľa zdravia a nech je tento rok lepší ako bol ten predtým. Chcem Vám poďakovať za všetko, že ma podporujete a čítate tento blog, ste najlepší ! A aj keď budem písať, čo teraz môžete vidieť na každom blogu ale je to tak bez Vás by to nešlo. :) 

Skôr ako sa na blogu objaví článok o tom aký bol môj rok 2017, tak najprv pridám článok o mojom decembri. Takže užite si tento oddychový článok. :)

piatok 29. decembra 2017

Vianočná kolekcia - Sephora / recenzia

Ahojte. ♥

Ako som Vám písala mám v pláne veľa recenzií a tak postupne začínam dnes s recenziou na produkty, ktorým som vážne nemohla odolať a neobjednať si ich o to viacej, že sú značky Sephora s ktorou som doposiaľ nemala žiadnu skúsenosť a jej vianočné limitky boli skutočne nádherné. :) 

štvrtok 28. decembra 2017

Adventný kalendár / Dm Trend It Up / časť. 4

Ahojte. ♥

Dúfam, že ste si Vianoce užili tak ako si to zaslúžite a aj keď Vianoce nie sú o darčekoch, tak dúfam že ste dostali všetko po čom ste túžili. Pre mňa bol najväčší darček to, že sme prišli domov a môžeme doma tráviť aj nový rok. Aj preto na blogu nie sú články, pretože som stále niekde. Ale nebojte už sa môžete opäť tešiť na nejaké recenzie, random za december a možno zhrnutie roku 2017. No dnešný článok bude posledná časť adventného kalendáru Dm Trend It Up. :)