piatok, 21. júla 2017

Objednávka z notino.sk

Ahojte. ♥
Ako sa máte ? Ja som úplne zničená a nemám vôbec chuť niečo robiť, ale na druhej strane mám program takže sa musím alebo skôr chcem prekonať. :)

Dnešný článok bude taktiež iba oddychový, keďže pred pár dňami mi došla moja objednávka zo stránky notino.sk, ktorá je jedna z mojich najobľúbenejších stránok aj najmä vďaka veľkého výberu a rýchleho dodania. A rada by som Vám ukázala, čo som si tento mesiac objednala, tak teda poďme na to. :)


utorok, 18. júla 2017

Fototapety / pixers.cz + súťaž

Ahojte. ♥

Vítam Vás u nového článku, ktorý dnes bude viacmenej o známej stránke pixers.cz, kde nájdete veľké množstvo fototapiet, ale aj obrazov. Keď som dostala ponuku spolupráce od tejto stránky, tak priznám sa že dosť som váhala keďže nebývam sama a v podstate som u priateľa. No nakoniec priateľ súhlasil, že si do izby môžem vybrať jednu akúkoľvek z fototapiet. Po viacmenej celodennom listovaní tejto stránky, som zvolila jednu ktorá mi padla do oka snáď ako prvá. Je to fototapeta Pandy, kto ma pozná, sleduje blog dlhšie a možno aj instagram, tak vie že pandy milujem ! :) 

Ale teda poďme sa už pozrieť do článku. ♥

pondelok, 17. júla 2017

Bilka / Pleťový krém

Ahojte,  po kratšej odmlke Vás vítam u nového článku. ♥

Dnes si povieme  niečo o pleťovom kréme značky Bilka, ktorý som skúšala celkom dlhú dobu. Nebudem písať dlhé úvody, ale poďme na to. :)

nedeľa, 9. júla 2017

Outfit / vínová kabelka

Ahojte, vítam Vás u nového článku. :) 

Dnešný článok bude iba oddychový outfitový, takže málo slov a veľa fotiek. :)

štvrtok, 6. júla 2017

Milva / Avokádový šampón

Ahojte. ♥

Moju záľubu v skúšaní šampónov ste si už všimnúť mohli, no tí čo blog sledujú trošku dlhšie vedia, že sa zakaždým vrátim ku šampónom značky Milva. Je to jedna zo značiek, ktoré sú u mňa stálice. Dnešná recenzia bude o Avokádovom šampóne tejto značky. Tak teda poďme na to. :) 

utorok, 4. júla 2017

Čo milujem na lete.

Ahojte. ♥
Dnešný článok, ako ste už mohli vidieť v nadpise bude o tom, čo milujem na lete hlavne čo sa týka oblečenia a doplnkov. Takže teda poďme na to. :) 

pondelok, 3. júla 2017