streda 14. marca 2018

Originshop / Textilné masky

Ahojte. ♥

Vítam Vás pri novom poste, kde Vám predstavím dve textilné masky o ktoré, keď sledujete môj instagram ( som tam ako sisa_hutanova ) tak môžete o ne súťažiť aj vďaka spolupráci s eshopom originshop.sk

Tak teda poďme na to. :)

pondelok 12. marca 2018

Čas na svetlé farby alebo konečne je vonku teplejšie! :)

Ahojte. ♥

Dnes som mala v pláne vydať úplne iný článok, no keďže počasie za posledných pár dní je tak krásne (výnimkou je asi dnešok) a konečne je vonku teplejšie, tak som sa Vám rozhodla ukázať Vám tento outfit, ktorý som nafotila ešte v polke februára v ktorom zohrávajú hlavnú úlohu svetlé farby a najmä sa už teším, že môžem pomaly vyjsť vonku aj v takomto tenkom kabátiku. A ďalšie, čo som Vám chcela ukázať sú tenisky, ktoré mám na nohách a tričko, ktoré mám na sebe. Tieto dve veci sú zo stránky bonprix, ktorú každý určite pozná. Viacej sa ale dočítate v článku. :) 

sobota 10. marca 2018

Tipli.sk / Cashback portál

Ahojte. ♥

Nie je to tak dávno, čo sem prišla vlna rôznych stránok kde Vám za nákup na niektorom z vybraných e-shopov vrátia určité percento zo sumy späť. Dnes Vám jednu takúto stránku predstavím a to stránku Tipli.sk. :)

streda 7. marca 2018

Recenzia / Sprchová pena

Ahojte. ♥

Vítam Vás u nového postu, kde Vám predstavím jeden produkt ktorý ma skutočne zaujal a to sprchový gél alebo skôr sprchová pena ? 

nedeľa 4. marca 2018

Juvelora / šperky pre každú ženu

Ahojte. ♥

Myslím, že nebudem klamať keď poviem že takmer každá žena má rada šperky - či sú to prstene, náhrdelníky, náramky či náušnice. Aj preto Vám v dnešnom článku ukážem ozaj kvalitný šperk zo stránky Juvelora.cz, ktorý som pred nejakým časom od tejto stránky obdržala. A musím povedať, že tento balíček ma skutočne potešil, aj najmä vďaka jeho baleniu. Ale o tom už Vám viacej napíšem v článku ! :) 

štvrtok 1. marca 2018

Random + New in / Februar

Ahojte, prajem krásny začiatok nového mesiaca. ♥

A keďže je začiatok nového mesiaca, tak to znamená že na blogu Vás čaká random článok za mesiac február. Aj napriek tomu, že február bol krátkym mesiacom tak fotiek sa mi nazbieralo celkom dosť, aj keď mám pocit že tento mesiac sme iba jedli aspoň podľa fotiek to tak vyzerá. :D :)

Tak teda poďme na tento článok. ♥

utorok 27. februára 2018

Jarné novinky / Yves Rocher

Ahojte. ♥
 Nie je to tak dávno, čo ma prekvapil balíček s jarnými novinkami od Yves Rocher, ktorý som nečakala a veľmi ma potešil. Balíček došiel pár dní pred Valentínom, takže sme dostali krásny darček. Balíček prišiel krásne zabalený v ružovom balení ( ospravedlňujem sa, že balenie nie je na fotkách), tí ktorí sledujete môj instagram ste toto balenie mohli v príbehu vidieť.  Dnes si na blogu môžete prečítať o týchto novinkách z ktorých som nadšená ! :)