nedeľa 20. mája 2018

Ega Park / photodiary

Ahojte. ♥

Tento článok mal pôvodne vyjsť včera, no nestihla som ho dopísať. A preto vychádza až dnes. Fotky, ktoré dnes uvidíte vznikli na výlete v Ega Parku - botanickej záhrade v Nemeckom Erfurte, kde momentálne žijeme. Takže dnešný článok bude niečo ako photodiary z tohoto dňa aj keď vo vnútri článku nájdete niečo osobnejšie, no pre tých čo nemajú radi dlhé popisy a takéto veci, tak kľudne túto časť môžete preskočiť a užiť si iba túto nádheru. Pretože Botanická záhrada / Ega  Park je nádherné miesto, ktoré si užijú všetci ktorý zbožňujú kvety a ich krásu. Aj keď určite pre alergikov je potrebné vziať si tabletku na alergiu aby si to užívali rovnako ! :)

Takže poďme na ten článok ! :)

nedeľa 13. mája 2018

Makeup Revolution / Give Them Darkness

Ahojte, vítam Vás u nového článku. ♥

Dnešný článok bude krátka recenzia a malé líčenie s paletkou očných tieňov značky Makeup Revolution s názvom Give Them Darkness.  :)

štvrtok 10. mája 2018

Random + New in / April

Ahojte. ♥

Hneď na začiatok sa chcem ospravedlniť za svoju neaktivitu, mali sme dvojtýždňové voľno a tak som sa snažila využiť toto voľno naplno. :)

A keďže už opäť skončil ďalší mesiac a sme už takmer v polke nového, tak dnešný článok bude random a new in za mesiac apríl. Nebudem sa veľa vypisovať, poďme na fotky kde sa dočítate viacej o tom aký bol tento mesiac.

Dopredu upozorňujem, že fotky sú rôzne poprehadzované pretože odmietali spolupracovať. :)

utorok 1. mája 2018

Veľkonočné vajíčko / Makeup Revolution

Ahojte, vítam Vás u nového článku. ♥

Je to už mesiac, čo bola Veľká Noc no tento rok po nej u mňa doma ostalo vajíčko zo skvelej limitovanej edícii značky Makeup Revolution.  Túto značku mám skutočne rada, musím povedať že majú skvelé ceny, no čo je dôležitejšie je kvalita týchto produktov. Taktiež majú rôzne krásne obaly, ktoré človeka skutočne oslovia ako napríklad aj u tohoto veľkonočného vajíčka. :)

sobota 28. apríla 2018

Elegantná s Bonprixom / OUTFIT

Ahojte. ♥

Vítam Vás u nového článku, dnešný článok bude po dlhšej dobe outfitový. V outfite uvidíte elegantné šaty zo stránky Bonprix, ktorú určite poznáte a nejaké oblečenie z tejto stránky ste už na mojom blogu mohli vidieť. Viacej sa ale dočítate a uvidíte nižšie v článku.

utorok 24. apríla 2018

NYX / Matte Metallic Lipstick

Ahojte. ♥

V dnešnom článku Vám chcem predstaviť rúž, ktorý keď som uvidela na blogu u Alexxiewstyle  tak som vedela, že odtieň Seoul o ktorom písala vo svojom článku musím mať. A tak hneď ako to bolo možné som zbehla do drogérie a kúpila si ho. Je to novinka značky NYX, metalický matný rúž ktorý vyšiel tuším v 12 odtieňoch, mňa najviac zaujal už vyššie spomínaný odtieň SEOUL a tento odtieň si skutočne musíte zamilovať. Aj keď priznávam, že som sa trochu bála ako tento odtieň sadne mne ale viacej sa už dočítate v samotnom článku ! :) 

nedeľa 22. apríla 2018

Notino.sk / New in - unboxing

Ahojte, Vítam Vás u nového článku. ♥

Aj napriek tomu, že som Vám naposledy napísala že najbližší článok bude recenzia tak som to zmenila aj kvôli Vám. Tí čo sledujete môj instagram, tak viete že poslednú dobu veľmi dám na tieto instagramové ankety, kde sa Vás často pýtam ktorý článok práve chcete vidieť na blogu, včera som Vám dala otázku či na blogu chcete článok s recenziou alebo unboxing jedného z balíkov, ktoré som si objednala za poslednú dobu. A práve v tejto ankete zvíťazil unboxing, takže dnes Vám prinášam prvý unboxing a to práve zo stránky notino.sk, tak teda poďme na to. :)